poniedziałek, 2 czerwca 2014

My best song - Alicja :)

Cześć ! Wpadłam na pomysł zrobienia listy 4 moich ulubionych piosenek :)
Zaczynamy !




Nr.1
One Directon You&I
Kocham tą piosenkę, jak również cały zespół ♥
Piosenka jest idealna i ciągle jej słucham :)







  Nr.2
 The Vamps - Let Her GO (Cover)
  Świetny Cover i super piosenka :3

















Nr. 3
R5 - Forget About You
Świetna piosenka, nic dodać nic ująć <3















                                                                       

Nr.4
One Direction - Trough The Dark
Świetna piosenka i super tekst :)

                                                    

3 komentarze:

  1. The Vamps są super.

    weird-world-of-blue.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam You&I i Through The Dark ^^

    porcelain-butterflies.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. A może weź pod uwagę że tu nie ma żadnych zdjęć ? Mogła byś chociaż przeczytać posta a potem się wypowiadać, a nie wklejasz bezmyślnie.

    OdpowiedzUsuń