poniedziałek, 2 czerwca 2014

Witam - Alicja ♥

Cześć ! To mój pierwszy post, więc wypadałoby się przedstawić.
Mam na imię Alicja.
Interesuje się... Ehh to jest nudne . ;c
Dobra, uwielbiam słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi i czasem ( codziennie ) czytać książki :D
Uzależnienie od emotek lvl 99
Szczególnie xd, xd. Ale będe się starała ich nie używać, cięzko będzie hahaha.
Uwielbiam  One direction ( ♥ ) The Vamps i R5 :)

Ok macie tu jedno z moich najnowszych zdjęc :C



















I może jakaś nutka ;3 Może ta : 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz